منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فرم درخواست مشاوره و آموزش پروژه

تصویری از همکاری برای انجام پروژه با کامسول COMSOL

استفاده از مشاوران با تجربه

به منظور تولید محتوا برای انجام پروژه با کامسول COMSOL

ضبط آموزش اختصاصی برای فراگیر

پشتیبانی کامل از آموزش

روش سریع و آسان ثبت درخواست از طریق پر کردن فرم موجود در انتهای همین صفحه

اهمیت استفاده از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی و مشاوران با تجربه

چرا انجام پروژه با کامسول COMSOL یا هر نرم‌افزار شبیه‌ساز دیگری؟

همانطور که می‌دانید در یکی دو دهه اخیر و با توسعه نرم‌افزارهای شبیه‌ساز در حوزه‌های محتلف مهندسی، تمایل جامعه دانشگاهی و صنعتی برای استفاده از این نرم‌افزارها افزایش یافته است. استفاده از این نرم‌افزارها منافع بسیاری برای هر دو قشر خواهد داشت که مهم‌ترین آن‌ها کاهش هزینه‌های آزمون و خطا برای مشاهده نتایج نسبت به فرایند آزمایشگاهی می‌باشد.

نرم‌افزار کامسول مولتی‌فیزیکس COMSOL Multiphysics یکی از این نرم‌افزارهای شبیه‌ساز است که می‌تواند بسیاری از مسائل مهندسی را مدل‌سازی کند. البته مهارت یافتن در این‌گونه نرم‌افزارها حاصل سال‌ها تجربه و مطالعه در این حوزه می‌باشد. بنابراین نمی‌توان انتظار داشت یک شبه تصمیم به استفاده از شبیه‌سازی برای انجام پروژه گرفت و فردای آن روز پروژه آماده باشد. چرا که مدلسازی برخی پروژه‌ها خود فرایندی پیچیده و نیازمند تخصص و مهارت می‌باشد. در این مرحله است که استفاده از یک کارشناس با تجربه می‌تواند برای رسیدن به یک مدلسازی دقیق بسیار کارساز باشد و از اتلاف وقت جلوگیری نماید.

بخش‌هایی از قابلیت‌های نرم‌افزار کامسول

سیاست کامسولینک در رابطه با انجام پروژه کامسول Comsol

پیشنهاد اولیه ما به شما استفاده از دوره‌های متنوع سایت کامسولینک است. که با تماشای آن‌ها می‌توانید نرم‌افزار کامسول را بصورت اصولی تا سطح پیشرفته فرابگیرید. درصورتی‌که وقت کافی برای دیدن کامل آموزش‌ها ندارید یا موضوع مدنظر شما در عناوین دوره‌های سایت کامسولینک وجود ندارد می‌توانید از مشاوران با تجربه ما بهره بگیرید.

البته هدف ما از ایجاد این بخش، به هیچ وجه انجام پروژه های دانشجویی به منظور گرفتن نمره نمی‌باشد. بلکه سعی ما آموزش دانشجو برای انجام پروژه توسط شخص اوست. پس از دریافت فرم درخواست پروژه توسط پشتیبان سایت، پشتیبان پروژه مربوطه را به یک یا چند مدرس متخصص در آن حوزه مطرح می‌نماید و در صورت پذیرفتن پروژه توسط مدرس فرایند آموزش آغاز می‌شود.
به منظور اطمینان خاطر درخواست کننده محترم، وبسایت کامسولینک تا اتمام فرایند آموزش، هزینه پرداختی را به حساب مدرس واریز نمی کند تا از کیفیت و رضایت درخواست کننده اطمینان حاصل شود. از طرفی درصورت بروز اختلاف، وبسایت کامسولینک به عنوان واسط، توضیحات هر دو طرف بررسی می کند و در این حالت یا وجه به درخواست کننده پروژه بازگشت داده می شود یا به حساب مدرس واریز می گردد.

در صورتی که مشخص شود درخواست کننده نماینده یک شرکت است فرایند انجام پروژه می‌تواند متفاوت باشد. بدین صورت که طی عقد یک قرداد تمامی فرایند مدلسازی بر عهده شخص معرفی شده توسط سایت خواهد بود و بسته به نوع قرارداد آن شخص می‌تواند مسئولیت صحت نتایج را بر عهده بگیرد.

بعد از پر کردن فرم، پشتیبان سایت با شما از طریق تلگرام در تماس خواهد بود.

در صورتیکه حجم فایلی که قصد ارسال آن را دارید بیشتر از 2 مگابایت است از طریق تلگرام به آیدی پشتیبان سایت که در این لینک موجود است ارسال بفرمایید.

هر سوال دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما یا پشتیبانی مطرح بفرمایید.

فرم درخوست آموزش پروژه کامسول Comsol

    دوره‌های آموزشی نرم‌افزار کامسول

    نمایش همه