منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فرم درخواست آموزش و انجام پروژه با کامسول Comsol

Comsol Projects

آموزش و انجام پروژه با کامسول COMSOL

مشاوران با تجربه و برتر در حوزه شبیه‌سازی

ضبط آموزش اختصاصی برای فراگیر

پشتیبانی کامل از آموزش

روش سریع و آسان ثبت درخواست از طریق پر کردن فرم موجود در همین صفحه

سیاست کامسولینک در رابطه با انجام پروژه با کامسول Comsol

پیشنهاد اولیه ما به شما استفاده از دوره‌های متنوع سایت کامسولینک است. که با تماشای آن‌ها می‌توانید نرم‌افزار کامسول را به‌صورت اصولی تا سطح پیشرفته فرابگیرید. درصورتی‌که وقت کافی برای دیدن کامل آموزش‌ها ندارید یا موضوع مدنظر شما در عناوین دوره‌های سایت کامسولینک وجود ندارد می‌توانید از مشاوران با تجربه ما بهره بگیرید.

البته هدف ما از ایجاد این بخش، به هیچ وجه انجام پروژه های دانشجویی به منظور گرفتن نمره نمی‌باشد. بلکه سعی ما آموزش دانشجو برای انجام پروژه توسط شخص اوست. پس از دریافت فرم درخواست پروژه توسط پشتیبان سایت، پشتیبان پروژه مربوطه را به یک یا چند مدرس متخصص در آن حوزه مطرح می‌نماید و در صورت پذیرفتن پروژه توسط مدرس فرایند آموزش آغاز می‌شود.
به منظور اطمینان خاطر درخواست کننده محترم، وبسایت کامسولینک تا اتمام فرایند آموزش، هزینه پرداختی را به حساب مدرس واریز نمی کند تا از کیفیت و رضایت درخواست کننده اطمینان حاصل شود. از طرفی درصورت بروز اختلاف، وبسایت کامسولینک به عنوان واسط، توضیحات هر دو طرف بررسی می کند و در این حالت یا وجه به درخواست کننده پروژه بازگشت داده می شود یا به حساب مدرس واریز می گردد.

در صورتی که مشخص شود درخواست کننده نماینده یک شرکت است فرایند انجام پروژه می‌تواند متفاوت باشد. بدین صورت که طی عقد یک قرداد تمامی فرایند مدلسازی بر عهده شخص معرفی شده توسط سایت خواهد بود و بسته به نوع قرارداد آن شخص می‌تواند مسئولیت صحت نتایج را بر عهده بگیرد.

بعد از پر کردن فرم، پشتیبان سایت با شما از طریق تلگرام در تماس خواهد بود.

در صورتیکه حجم فایلی که قصد ارسال آن را دارید بیشتر از 2 مگابایت است از طریق تلگرام به آیدی پشتیبان سایت که در این لینک موجود است ارسال بفرمایید.

هر سوال دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما یا پشتیبانی مطرح بفرمایید.

فرم درخوست آموزش پروژه با کامسول Comsol

  نکات مهم درباره آموزش و انجام پروژه با کامسول COMSOL

  1-از آنجاکه رسالت مجموعه آموزشی کامسولینک آموزش شبیه‌سازی می‌باشد، موارد زیر بر عهده دانشجو می‌باشد:

  -فراهم آوردن تمامی خواص مواد و پارامترهای ثابت یا متغیر موجود در معادلات که در مقاله اشاره‌ای به آن نشده است.

  -آماده‌سازی گزارش و پاورپوینت

  -ران گرفتن از مدل در ران‌های سنگین

  در باب نکته آخر بایستی ذکر کنیم که ابتدا سعی می‌شود با استفاده از تکنیک‌های شبیه‌سازی و با مشورت با شما، مدلتان به اندازه کافی ساده شود تا از اتلاف وقت در هنگام ران گرفتن پرهیز شود اما در صورتی‌که مدل به هیچ عنوان قابل ساده‌سازی نباشد، در این موارد شما بایستی از سیستم‌های قوی در دانشگاه‌ها یا سرورهای محاسباتی کمک بگیرید که با یک سرچ ساده می‌توانید به مشخصات و تعرفه‌های مختلف موجود دسترسی داشته باشید.

  2-در صورتی‌که مبنای کار بر اساس مقاله باشد، مجموعه ما هیچ تضمینی برای ولیدیشن یا تکرار شدن نتایجی که در مقاله نمایش داده شده نیست. چرا که بنا بر تجربه چندین ساله ما در این زمینه، بسیار کم هستند مقالاتی که تمام نکات شبیه‌سازی، ابعاد هندسی و خواص مواد را در متن مقاله ارائه کرده باشند. بنابراین تا زمانی که نتوان ورودی دقیق برای نرم‌افزار مهیا کرد نمی‌توان انتظار خروجی دقیق یا خروجی منطبق با مقاله را داشت. البته متخصصان مجموعه ما با همکاری خود دانشجو، تمامی تلاش خود را برای رسیدن به نتایج مقاله انجام خواهند داد.

  در نهایت تجربه نشان داده شده که در مواردی که خود دانشجو به تئوری پروژه مسلط باشد و آشنایی هرچند اندک با نرم‌افزار داشته باشد روند کار بسیار سریع‌تر و نتیجه به خروجی مطلوب نزدیک‌تر خواهد بود.

  در نهایت یک فیلم آموزشی کامل از ایجاد مدل از ابتدا تا انتها و شامل نکات شبیه‌سازی برای شما ارسال می‌شود تا بتوانید کامل بر روند پروژه مسلط شوید.

  اهمیت استفاده از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی و مشاوران با تجربه

  چرا انجام پروژه با کامسول COMSOL یا هر نرم‌افزار شبیه‌ساز دیگری؟

  همانطور که می‌دانید در یکی دو دهه اخیر و با توسعه نرم‌افزارهای شبیه‌ساز در حوزه‌های محتلف مهندسی، تمایل جامعه دانشگاهی و صنعتی برای استفاده از این نرم‌افزارها افزایش یافته است. استفاده از این نرم‌افزارها منافع بسیاری برای هر دو قشر خواهد داشت که مهم‌ترین آن‌ها کاهش هزینه‌های آزمون و خطا برای مشاهده نتایج نسبت به فرایند آزمایشگاهی می‌باشد.

  نرم‌افزار کامسول مولتی‌فیزیکس COMSOL Multiphysics یکی از این نرم‌افزارهای شبیه‌ساز است که می‌تواند بسیاری از مسائل مهندسی را مدل‌سازی کند. البته مهارت یافتن در این‌گونه نرم‌افزارها حاصل سال‌ها تجربه و مطالعه در این حوزه می‌باشد. بنابراین نمی‌توان انتظار داشت یک شبه تصمیم به استفاده از شبیه‌سازی برای انجام پروژه گرفت و فردای آن روز پروژه آماده باشد. چرا که مدلسازی برخی پروژه‌ها خود فرایندی پیچیده و نیازمند تخصص و مهارت می‌باشد. در این مرحله است که استفاده از یک کارشناس با تجربه می‌تواند برای رسیدن به یک مدلسازی دقیق بسیار کارساز باشد و از اتلاف وقت جلوگیری نماید.

  بخش‌هایی از قابلیت‌های نرم‌افزار کامسول

  مشاوره و آموزش پروژه در دیگر نرم‌افزارهای مهندسی به‌جز کامسول

  با اضافه شدن دوره‌های جدید در زمینه آموزش دیگر نرم‌افزارهای مهندسی بجز کامسول، همچون متلب، و همکاری وبسایت کامسولینک با اساتید این حوزه، مشاوران ما تا این لحظه قادر به ارائه آموزش اختصاصی در زمینه نرم‌افزار متلب و نرم‌افزار آباکوس نیز می‌باشند. 

  شما کافیست موضوع مدنظر خود را با اطلاعات و جزئیات کامل از طریق فرم زیر یا پشتیبانی تلگرام با پشتیبان سایت در میان بگذارید تا ایشان با انجام هماهنگی‌های لازم، زمینه تدریس خصوصی مدرس در این حوزه‌ها یا ضبط آموزش اختصاصی برای شما را فراهم آورند.