فرم درخواست آموزشِ انجام پروژه کامسول Comsol

Comsol Projects

آموزشِ انجام پروژه کامسول COMSOL

مشاوران با تجربه و برتر در حوزه شبیه‌سازی

ضبط آموزش اختصاصی برای فراگیر

پشتیبانی کامل از آموزش

درخواست از طریق تکمیل فرم موجود در این صفحه 

یا لینک زیر

به منظور تسریع در روند بررسی پروژه، لطفا یک فایل حاوی تمام اطلاعات پروژه شامل هندسه، ابعاد، متریال، خواص، شرایط مرزی، نوع تحلیل و … ارسال نمایید. همچنین این فایل می تواند شامل یک مقاله مرجع باشد. اما دانشجو باید تفاوتهای کار خود با مقاله را بطور کامل در آن فایل توضیح بدهد. همچنین هدف از انجام پروژه کاملا باید مشخص باشد و انواع خروجی‌های مدنظر دانشجو باید ذکر شده باشد. 

فرم درخواست آموزشِ انجام پروژه کامسول Comsol

  تصاویری از تعدادی پروژه‌ کامسول Comsol انجام شده توسط تیم کامسولینک

  سیاست کامسولینک در رابطه با انجام پروژه کامسول Comsol

  پیشنهاد اولیه ما به شما برای انجام پروژه کامسول Comsol استفاده از دوره‌های متنوع سایت کامسولینک است. که با تماشای آن‌ها می‌توانید نرم‌افزار کامسول را به‌صورت اصولی تا سطح پیشرفته فرابگیرید. درصورتی‌که وقت کافی برای دیدن کامل آموزش‌ها ندارید یا موضوع مدنظر شما در عناوین دوره‌های سایت کامسولینک وجود ندارد می‌توانید از مشاوران با تجربه ما بهره بگیرید.

  البته هدف ما از ایجاد این بخش، به هیچ وجه انجام پروژه کامسول Comsol به منظور گرفتن نمره نمی‌باشد. بلکه سعی ما آموزش دانشجو برای انجام پروژه توسط شخص اوست. پس از دریافت فرم درخواست پروژه توسط پشتیبان سایت، پشتیبان پروژه مربوطه را به یک یا چند مدرس متخصص در آن حوزه مطرح می‌نماید و در صورت پذیرفتن پروژه توسط مدرس فرایند آموزش آغاز می‌شود.
  به منظور اطمینان خاطر درخواست کننده محترم، وبسایت کامسولینک تا اتمام فرایند آموزش، هزینه پرداختی را به حساب مدرس واریز نمی کند تا از کیفیت و رضایت درخواست کننده اطمینان حاصل شود. از طرفی درصورت بروز اختلاف، وبسایت کامسولینک به عنوان واسط، توضیحات هر دو طرف بررسی می کند و در این حالت یا وجه به درخواست کننده پروژه بازگشت داده می شود یا به حساب مدرس واریز می گردد.

  بعد از پر کردن فرم، پشتیبان سایت با شما از طریق تلگرام یا واتساپ در تماس خواهد بود.

  در صورتیکه حجم فایلی که قصد ارسال آن را دارید بیشتر از 2 مگابایت است از طریق تلگرام به آیدی پشتیبان سایت که در این لینک موجود است ارسال بفرمایید.

  هر سوال دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما یا پشتیبانی مطرح بفرمایید.

  سوالات متداول در رابطه با انجام پروژه کامسول Comsol

  بله. هم فایل و هم ویدئوی آموزشی شامل روند کامل مدلسازی در اختیار درخواست کننده قرار می‌گیرد.

  در حدی که نیاز شما برای مدلسازی پروژه‌تان رفع شود بله. البته نرم‌افزار کامسول یک نرم‌افزار گسترده با امکانات و گزینه‌های فراوان است و یادگیری آن مستلزم ساعت‌ها آموزش و تمرین است. ویدئوی آموزشی که برایتان ارسال می‌شود می‌تواند نیاز شما را صرفاً در رابطه با پروژه‌تان رفع کند. بهتر است قبل از تماشای آن ویدئوی آموزشی، از دوره‌های رایگان یا محصولات ما استفاده بفرمایید تا با نرم‌افزار بیگانه نباشید.

  بله کاملا. دانشجو تا 3 هفته بعد از تحویل آموزش به ایشان می‌تواند سوالات خود را بصورت یکجا و ترجیحا در قالب یک ویدئو ارسال نماید تا استاد مربوطه آن را بررسی و پاسخ آن را در قالب صوت یا ویدئوی جدید ارسال نماید. بعد از بررسی پاسخ‌های مدرس، در صورت درخواست دانشجو، یک جلسه پرسش و پاسخ آنلاین هم با مدرس برگزار خواهد شد. 

  در صورت فاصله افتادن بیش از سه هفته بین ارسال فایلها توسط مدرس و پرسش‌های دانشجو، مدرس آن تسلط اولیه را بر پروژه نخواهد داشت.

  اگر سوال مطرح شده در ویدئوی ضبط شده توضیح داده شده باشد، دانشجو به ویدئو ارجاع داده می‌شود.

  همچنین اگر سوال دانشجو بخاطر عدم آشنایی با نرم افزار باشد دوره رایگان آموزش کامسول به او پیشنهاد خواهد شد.

  باتوجه به اهداف وبسایت کامسولینک، تمرکز ما صرفاً بر انجام مدلسازی است و تهیه گزارش بر عهده دانشجو می‌باشد.

  اگر مدلسازی سنگین و پیچیده باشد، میتوانید از خدمات موسساتی که سرور محاسباتی اجاره می‌دهند کمک بگیرید. در حال حاضر ما این خدمات را ارائه نمی‌دهیم.

  اگر بتوانید تمام خواص، ابعاد، رفتارها و ویژگی‌های متریال‌های مورد استفاده، همچنین تمامی ورودی‌های سیستم از قبیل نیرو، حرارت، ضرایب همرفتی و … با دقت بالا فراهم آورید می‌توان انتظار تطابق بالای نتایج تست و شبیه‌سازی تا 80 درصد را داشت. در واقع دقت بالا در اعمال ورودی‌های مختلف به سیستم، دقت نتایج در خروجی را به همراه خواهد داشت.

  همچنین در مورد مقاله مرجع، اگر تمامی اطلاعات مورد نیاز برای شبیه‌سازی در مقاله ذکر شده باشد می‌توان انتظار تطبیق کامل نتایج شبیه‌سازی با نتایج ذکر شده در مقاله را داشت. البته اگر نتایج باز هم تطابق صد در صدی نداشته باشد جای نگرانی نیست. اولویت اول منطقی بودن روند نتایج است. چرا که متأسفانه احتمال دستکاری نتایج توسط نویسنده مقاله همیشه وجود دارد.

  متاسفانه این موضوعی است که دانشجویان عزیز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و زیر فشار اساتید محترم که می‌خواهند حتما نتایج شبیه سازی با نتایج مقاله برابر شود از درس و دانشگاه و پایان نامه و هر آنچه به آن مرتبط است زده می‌شوند.

  نکته ای که اساتید محترم باید به آن توجه کنند این است که اگر خودشان شروع به شبیه سازی یک مقاله نمایند (که متاسفانه اکثراً با شبیه سازی بیگانه هستند) متوجه خواهند شد که بسیار کم هستند مقالاتی که تمام اطلاعات مورد نیاز برای شبیه سازی را بیان کنند و بعضاً همان نکات ذکر شده را نیز با ابهام ذکر می‌کنند. این حاصل تجربه چندین ساله ما در این حوزه است. در نتیجه وقتی ورودی مسأله مشخص نباشد، چطور می‌توان انتظار خروجی دقیق داشت. 

  نکته مهم دیگر این است که همه اساتید و دانشجویان خود می‌دانند که تقلب و دیتاسازی و ایجاد نمودارهای غیرواقعی در مقالات کم اتفاق نمی‌افتد که این موضوع نیز فقط به ایران ختم نمی‌شود. در این شرایط واقعاً انصاف نیست که آینده تحصیلی یک دانشجو را وابسته به یک مقاله‌ای کنیم که نمی‌توانیم در مورد صحت آن با قطعیت صحبت کنیم.

  بجای این موضوع بهتر است آزمایشگاه‌های کشور مجهز تر شوند تا نتایج شبیه سازی با نتایج آزمایشگاهی که حتی آن‌ هم درصدی خطا دارد مقایسه شود. در اینصورت لااقل باید مطمئن شویم که روند نتایج یکسان است. ولی پرواضح است که این روش روشی هزینه بر است و کمتر دانشگاهی دغدغه کار علمی دقیق دارد. بنابراین متاسفانه همگی رو به بازتولید نتایج مقاله آورده اند که نتیجه انتهایی این کار نیز دیتاسازی توسط دانشجو یا روی آوردن به روش‌های غلط و دستکاری ورودی‌های شبیه سازی (که بسیار هم آسان است) برای اثبات اینکه نتایج شبیه سازی با نتایج مقاله یکسان شده است.

  باتوجه به شرایط بالا مجموعه ما به هیچ وجه تضمینی بابت یکسان شدن نتایج مقاله و شبیه سازی نمی‌دهد و هدف خود را صرفاً آموزش مدلسازی قرار داده است.

  دیگر قابلیت‌های کامسول

  مشاوره و آموزش پروژه در دیگر نرم‌افزارهای مهندسی، آباکوس و متلب

  علاوه بر انجام پروژه کامسول Comsol، با اضافه شدن دوره‌های آموزشی دیگر نرم‌افزارهای مهندسی، همچون متلب و آباکوس، و همکاری وبسایت کامسولینک با اساتید این حوزه، مشاوران ما تا این لحظه قادر به ارائه آموزش اختصاصی در زمینه نرم‌افزار متلب و نرم‌افزار آباکوس نیز می‌باشند. 

  شما کافیست موضوع مدنظر خود را با اطلاعات و جزئیات کامل از طریق فرم زیر یا پشتیبانی تلگرام با پشتیبان سایت در میان بگذارید تا ایشان با انجام هماهنگی‌های لازم، زمینه تدریس خصوصی مدرس در این حوزه‌ها یا ضبط آموزش اختصاصی برای شما را فراهم آورند.