همکاری با ما

وبسایت کامسولینک دو مدل همکاری را برای متخصصان این حوزه در نظر گرفته است. به علت وسعت این نرم‌افزار و وجود فیزیک‌های مختلف از تمام رشته‌های مهندسی و همچنین تنوع موضوعاتی که می‌توان در آن به مهارت رسید بسیاری از مواقع شما فقط در یک حوزه در این نرم‌افزار متخصص هستید. بطور مثال اگر فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد هستید و پایان‌نامه خود را با کامسول شبیه‌سازی کردید در موضوع مرتبط با پایان‌نامه خود می‌توانید با ما همکاری داشته باشید.

1-تولید محتوا

در صورتی‌که علاقه‌مند به ضبط آموزش باشید می‌توانید در هر حوزه‌ای که توانمند هستید دوره ایجاد کرده و در وبسایت ما برای فروش بگذارید. بدین منظور لازم است ابتدا از طریق پشتیبانی سرفصل‌های مدنظر خود را مطرح کنید و سپس در صورت تأیید اقدام به ضبط دوره نمایید. برای ثبت نام به عنوان فروشنده دوره لازم است از طریق این لینک اقدام به ثبت نام به عنوان فروشنده نمایید.

2-همکاری در انجام و آموزش پروژه

به علت درخواست‌های دانشجویان عزیز و افراد فعال در حوزه صنعت مبنی بر ایجاد و آموزش ایجاد مدل کامسول در موضوعات درخواستی، ما اقدام به ایجاد یک گروه خصوصی در تلگرام و آپلود پرژه‌ها در آنجا کردیم. شما عزیزان می‌توانید ابتدا رزومه خود را برای پشتیبانی ارسال نمایید و سپس درصورت تأیید عضو این گروه شوید و در آموزش فراگیران همکاری داشته باشید. از طریق این لینک می‌توانید با روند این نوع از همکاری در وبسایت ما آشنا شوید.

در صورت داشتن شرایط لازم لطفا فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس پشتیبان باشید.

    تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب قلب.

    در صورتیکه حجم فایل رزومه شما بیشتر از 2 مگابایت است از طریق تلگرام به آیدی پشتیبان سایت که در این لینک موجود است ارسال بفرمایید.